समाचार

कांग्रेसले ९ र एमालेले ८ मन्त्री लिनेगरि टुंगियो भागबन्डा, यी हुन् २ दलले नेतृत्व गर्ने १७ मन्त्रालय

कांग्रेसले ९ र एमालेले ८ मन्त्री लिनेगरि टुंगियो भागबन्डा, यी हुन् २ दलले नेतृत्व गर्ने १७ मन्त्रालय

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली आज मुलुकको ४५औं तथा व्यक्तिगत चौथो पटक प्रधानमन्त्री नियुक्त हुँदैछन् । शुक्रबार नेपाली कांग्रेस र नेकपा एमाले मिलेर ओलीलाई…

प्रदेश समाचार

बागमती प्रदेश प्रमुख शर्माद्वारा दुई वटा विधेयक प्रमाणीकरण

बागमती प्रदेश प्रमुख शर्माद्वारा दुई वटा विधेयक प्रमाणीकरण

बागमती प्रदेश प्रमुख यादवचन्द्र शर्माले दुई वटा विधेयक प्रमाणीकरण गरेका छन् । प्रदेश प्रमुख शर्माले बागमती प्रदेश सभाबाट पारित भई आएको अर्थ सम्बन्धि दुई वटा…

World News

Tech News

Latest Blog

कांग्रेसले ९ र एमालेले ८ मन्त्री लिनेगरि टुंगियो भागबन्डा, यी हुन् २ दलले नेतृत्व गर्ने १७ मन्त्रालय
मुख्य समाचार मुख्य समाचार (flash news) राजनीति समाचार

कांग्रेसले ९ र एमालेले ८ मन्त्री लिनेगरि टुंगियो भागबन्डा, यी हुन् २ दलले नेतृत्व गर्ने १७ मन्त्रालय

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली आज मुलुकको ४५औं तथा व्यक्तिगत चौथो पटक प्रधानमन्त्री नियुक्त हुँदैछन् । शुक्रबार नेपाली कांग्रेस र नेकपा एमाले मिलेर ओलीलाई प्रधानमत्री नियुक्त गर्न माग गर्दै राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेलसमक्ष दाबी पेश…

सरावलमा १२ सय बिघा धानखेती डुबानमा
कृषि समाचार समाचार समाज स्थानीय

सरावलमा १२ सय बिघा धानखेती डुबानमा

लगातारको वर्षाका कारण पश्चिम नवलपरासीको सरावल गाउँपालिका–६ र ७ मा एक हजार दुई सय बिघा धानखेती डुुबानमा परेको छ। लगातार चार दिनसम्म परेको पानीले धानखेती डुबानमा परेको हो। चार दिनसम्म अविरल वर्षा हुँदा खेतमा पानी…

मकवानपुरको बकैयामा ट्रक दुर्घटना
समाचार समाज स्थानीय

मकवानपुरको बकैयामा ट्रक दुर्घटना

मकवानपुरको बकैयामा आइतबार ट्रक दुर्घटना भएको छ । बिहान साढे १० बजेको समयमा धरान–चतरा सडकखण्ड अन्तरगत पर्ने बकैया गाउँपालिका वडा नम्वर ५ तीनतलेमा ट्रक दुर्घटना भएको मकवानपुर प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार, मकवनपुरबाट सिन्धुलीतर्फ…

सिमलताल पहिरो: पाँच जनाको शव भेटियो
मुख्य समाचार समाचार समाज स्थानीय

सिमलताल पहिरो: पाँच जनाको शव भेटियो

चितवन । नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्ड अन्तरगत पर्ने चितवनको भरतपुर महानगरपालिका–२९ स्थित सिमलतालमा पहिरोमा परेर बेपत्ता भएकामध्ये हालसम्म पाँच जनाको शव भेटिएको छ । असार २८ गते शुक्रबार त्रिशूलीमा खसेका दुई वटा डिलक्स बससँगै बेपत्ता भएकामध्ये हालसम्म…

बागमती प्रदेश प्रमुख शर्माद्वारा दुई वटा विधेयक प्रमाणीकरण
प्रदेश समाचार बागमती प्रदेश मुख्य समाचार राजनीति समाचार

बागमती प्रदेश प्रमुख शर्माद्वारा दुई वटा विधेयक प्रमाणीकरण

बागमती प्रदेश प्रमुख यादवचन्द्र शर्माले दुई वटा विधेयक प्रमाणीकरण गरेका छन् । प्रदेश प्रमुख शर्माले बागमती प्रदेश सभाबाट पारित भई आएको अर्थ सम्बन्धि दुई वटा विधेयकलाई आज प्रमाणीकरण गरेका हुन् । प्रदेश प्रमुख शर्माले आर्थिक…

मुकुल ढकाललाई स्वर्णिमद्वारा आक्रमणको धम्की
मुख्य समाचार राजनीति समाचार

मुकुल ढकाललाई स्वर्णिमद्वारा आक्रमणको धम्की

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) का पूर्वमहामन्त्री डा. मुकुल ढकालले आफुमाथि रास्वपा उपसभापति स्वर्णिम वाग्लेले आक्रमणको धम्की दिएको बताएका छन् । सामाजिक सञ्जालमा उनले रास्वपा उपसभापति वाग्लेले कुट्ने धम्की दिएको आरोप लगाएका हुन् । सामाजिक सञ्जालमा…

मकवानपुर–काठमाडौँ जोड्ने थानकोट–चित्लाङ सडक साउन २० गतेसम्म बन्द
मुख्य समाचार समाचार समाज स्थानीय

मकवानपुर–काठमाडौँ जोड्ने थानकोट–चित्लाङ सडक साउन २० गतेसम्म बन्द

मकवानपुर–काठमाडौँ जोड्ने थानकोट–चित्लाङ सडक (गणेशमान मार्ग) साउन २० गतेसम्म बन्द हुनेभएको छ। थानकोट–चित्लाङ सडकको स्तरोन्नतिका क्रमका सेतो पहरो सडक खण्डमा उच्च ग्रेड कम गर्न र सडकको चौडाई कम भएको भागमा ब्याक कटिङ र ग्रेड डाउन…

सिमलताल दुर्घटनापछि शव भेटिएका दुई जनाको सनाखत
मुख्य समाचार समाचार समाज स्थानीय

सिमलताल दुर्घटनापछि शव भेटिएका दुई जनाको सनाखत

चितवन सिमलताल दुर्घटनामा बेपत्ता भएर आइतबार शव भेटिएका दुई जनाको सनाखत भएको छ। भारत बिहार बेतिया जिल्ला पश्चिम चम्पारण २२ बस्ने ४० वर्षीय सजाद अन्सारी र रौतहटका प्रकाश ठाकुरको पहिचान भएको हो। उनीहरूको साथमा भेटिएको…

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाएनन‍् विश्वासको मत, सरकार ढल्यो
मुख्य समाचार मुख्य समाचार (flash news) राजनीति समाचार

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाएनन‍् विश्वासको मत, सरकार ढल्यो

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल 'प्रचण्ड' नेतृत्वको सरकार ढलेको छ। शुक्रबार प्रतिनिधिसभा बैठकमा प्रधानमन्त्री 'प्रचण्ड'ले विश्वासको मत पाउन सकेनन्। विश्वासको मतका लागि भएको मत विभाजनमा प्रधानमन्त्री प्रचण्डले ६३ मत मात्रै पाए।   विश्वासको मतको विपक्षमा १९४ मत…

साउदीमा राहदानी नवीकरण तथा वितरण
मुख्य समाचार समाचार

साउदीमा राहदानी नवीकरण तथा वितरण

साउदी : साउदीको दमाम सहरमा जुलाई १२ र १३ तारिखमा राहदानी नवीकरण फारम संकलन तथा नवीकृत राहदानी वितरण सम्पन्न भएको छ।   अधिकांश नेपालीहरू कार्यरत रहेको साउदी अरबको पूर्वीय प्रान्तको सहर दमाममा दुई दिने अस्थायी…

WordPress PopUp Plugin